Rugsėjo 23 d. Kėdainių krašto muziejaus Daugiakultūrio centro organizuotame Lietuvos žydų genocido aukų atminimo dienos renginyje – „Atminties kelio“ žygyje – dalyvavo ir mūsų progimnazijos mokiniai. Šis žygis buvo skirtas prisiminti ir pagerbti 2076 Kėdainių žydų bendruomenės narius, tragiškai nužudytus 1941 m. rugpjūčio 28 d. ​Tradiciškai susirinkusieji žygiavo nuo Gedimino gatvės iki žydų kapinių, kur tylos minute pagerbė aukų atminimą. Tai buvo ne tik žygis, bet ir gyva istorijos pamoka, priminusi, kaip svarbu saugoti praeities atmintį, ugdyti pagarbą ir empatiją.