Žiema, drebėk! Jau nuo pat ryto kovo 4 d. mokykloje persirengėliai visus pasitiko su linksma muzika ir puikia nuotaika, o per ilgąsias pertraukas koridoriai prisipildė Kaziuko mugės šurmuliu! Tradiciškai mugei ruošėsi visi Senamiesčio progimnazijos pradinukai, jų tėveliai, seneliai, mokytojai. Kas mezgė, kas siuvo, kas gamino papuošalus, kepė pyragus ar kitus skanumynus. Prieš mugę klasėse vyko etnokultūrinė-pažintinė veikla „Užgavėnės“, bei pažintinė-kūrybinė veikla „Pažinkime amatus iš arčiau“. Niekas iš kermošiaus negrįžo be pyragų, malonių smulkmenų ir geros nuotaikos. Pradinių klasių mokiniai ne tik turėjo progą parodyti savo gebėjimus, išmonę, bet ir įgyti verslo žinių parduodami savo gaminius. Mažieji prekybininkai išsiskirstė dalindamiesi gerais įspūdžiais ir jau planuodami, kaip pradės ruoštis ateinančių metų Kaziuko mugei. Po pamokų linksmybės persikėlė į stadioną! Čia skambėjo muzika, vyko tradicinės Užgavėnių rungtys, o Lašininis su Kanapiniu susirėmė į „rimtą“ kovą. Liepsnojant laužui išlydėjome Morę.
Lančiūnavos darželyje taip pat praūžė Užgavėnių karnavalas. Skambant linksmai muzikai darželinukai žaidė žaidimus, gardžiavosi blynais ir degino Morę.
Visi smagiai atsisveikinome su žiema ir su džiaugsmu pasitikome artėjantį pavasarį!








