Gegužės 30–31 dienomis progimnazijoje vyko renginys „Naktis mokykloje“. Mokinių entuziazmas, puiki nuotaika, aktyvios ir linksmos komandinės veiklos, tinklinio varžybos, šokiai bei bendrystės džiaugsmas – visa tai pavertė naktį mokykloje ypatinga. Tai buvo smagus, įsimintinas laikas, kupinas juoko ir gerų emocijų!
