Birželio pradžioje progimnazijoje vyko tradicinis renginys – Garbės diena, kurios metu buvo pagerbti 1–8 klasių mokiniai už puikius ir labai gerus mokymosi rezultatus, laimėjimus olimpiadose, konkursuose, sporto varžybose, didžiausią mokymosi pažangą klasėje. Šventės metu nuoširdų sveikinimo ir padėkos žodį tarė progimnazijos direktorė T. Sotnik. Mokinius sveikino ir jų pasiekimais džiaugėsi Kėdainių švietimo pagalbos tarnybos direktorė I. Neliupšienė, tėvų komiteto pirmininkė I. Petrulė. Šventės metu ypatinga padėka nuskambėjo naujojo progimnazijos himno žodžių autorei I. Kaselienei ir muzikos autorei mokytojai N. Prascevičienei.
Nuoširdžiai dėkojame visiems mokiniams už jų kruopštų darbą, mokytojams už atsidavimą ir tėveliams už nuolatinį palaikymą. Tik kartu mes kuriame aplinką, kurioje kiekvienas vaikas gali augti, mokytis ir tobulėti.
