Birželio 18 d. iškilmingai ir jautriai atsisveikinome su mūsų progimnazijos aštuntokais, palydėdami juos į naują, iššūkių ir galimybių kupiną gyvenimo etapą. Šventės metu skambėjo daug šiltų žodžių, kuriuos skyrė progimnazijos direktorė T. Sotnik, tėvelių atstovė I. Kaselienė ir klasių vadovės V. Krasauskienė, G. Grabauskienė ir I. Orlė. Linkime mūsų aštuntokams didžiausios sėkmės tolimesniame kelyje!