Rugsėjis žengia naują žingsnį, dovanodamas mums gražią ir prasmingą Mokslo ir žinių dieną. Tai šventė, kuri kasmet sugrįžta, tačiau visuomet kitokia – o šiemet ypatinga, nes progimnazija mini dešimties metų kelią!
Šventėje mokyklos bendruomenę nuoširdžiai pasveikino direktorė T. Sotnik, garbūs svečiai – Kėdainių rajono savivaldybės meras V. Tamulis, Kėdainių Šv. Jurgio parapijos klebonas S. Bitkauskas ir Senamiesčio progimnazijos tėvų komiteto pirmininkė I. Petrulė. Visi jie linkėjo sėkmingų ir prasmingų naujų mokslo metų.
Šventinę nuotaiką kūrė patys mokiniai: pirmokai drąsiai deklamavo eilėraščius, o aštuntokai tarė nuoširdžius palinkėjimus, palydėdami mažuosius į naują gyvenimo etapą. Linksmybių įnešė ir šventės talismanas – peliukas Moksliukas, renginio pabaigoje pakvietęs visą bendruomenę į nuotaikingą mankštą.
Dėkojame visiems, prisidėjusiems prie šventės, ir linkime sėkmingų, kūrybingų bei pačių geriausių mokslo metų.
