Labai džiaugiamės galėdami prisidėti prie projekto „Kėdainiai – Lietuvos kultūros sostinė 2026“ ir jo pagrindinės ašies kūrimo. Savanoriaudami Kėdainių dailės mokykloje, aštuntokai savo rankomis kūrė šventines dekoracijas – jaukius namukus. Gera būti dalimi kažko didelio. Nuoširdžiai dėkojame Kėdainių dailės mokyklos mokytojams už kantrybę, jaukumą ir tą gerą nuotaiką, kuri lydėjo suteikiant formą kiekvienai detalei.