Vasario 16-ąją paminėjome ne tik iškilmingai, bet ir kūrybiškai – prikeldami tarpukario Lietuvos eleganciją ir dvasią. ​Nors Lietuvos Nepriklausomybės Aktą 1918-aisiais pasirašė dvidešimt signatarų, mūsų „istorinėje nuotraukoje“ jų tilpo dar daugiau! Įkvėpti garsiojo Signatarų namų kadro, mokiniai matavosi rimtį, santūrią sėdėseną ir to meto inteligentijos stilių. ​Prie jų prisijungę tėveliai ir patys mažiausi bendruomenės nariai sukurstė tikrą ano laikmečio šurmulį: kailinės apykaklės, skrybėlaitės, perlų vėriniai ir šviesios šypsenos užpildė erdvę nepakartojama aura. Tai nebuvo tiesiog kopija – tai buvo mūsų gyvoji interpretacija, kurioje sutilpo visa progimnazijos šeima. ​Šventės kulminacija tapo bendrai giedamas Lietuvos himnas. Kai susilieja tiek skirtingų kartų balsų, supranti – laisvė yra gyva tol, kol esame vieningi.
Džiaugiamės ir iš Kėdainių rajono savivaldybės mero V. Tamulio priėmę prasmingą dovaną – Lietuvos vėliavą.